Gündem

Kerem Aygün Koleji İle Geleceğe Yönelik Eğitim

Kerem Aygün Kolejleri en yeni eğitim sistemlerini kullanarak çocuklarınızın ezberden öğrenmesini değil, kalıcı bilgiler ile geleceğe yönelik eğitim almasını amaçlıyor. Okulumuzun tecrübeli kadrosunun yanında ilke olarak benimsediğimiz eğitim modeli sayesinde çocuklarınız isteyerek ve eğlenerek öğreniyor.

Neden Okulumuzu Tercih Etmelisiniz?

Ankara Özel İlkokullar arasında yer alan okulumuzu tercih etmek çocuğunuz için vereceğiniz en doğru kararlardan biri olacaktır. Sahip olduğumuz eğitim öğretim anlayışımız;

  • Atatürk’ün ilkelerinden yol olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu ve değerlerinin önemini bilerek eğitim ve öğretim sistemlerimizi oluşturuyoruz.
  • Öğrencilerimize verdiğimiz anlayış ve bilgileri, bilimin ışığında en doğru şekilde bulmak için çabalıyoruz.
  • Her bir öğrencinin biricik olduğunu bilerek öğrencilerimizin farklı öğrenme hızı ve yöntemleri olduğunu bilerek bu farklılıklara yönelik herkese uygun bir eğitim modeli oluşturuyoruz.
  • Eğitim ve öğretimle verilen bilgilerin günlük hayattan kopuk bir şekilde empoze edilmesindense onların tüm bilgilerin hayattan geldiğini anlamalarını sağlıyoruz.
  • Düşünme, çözümleme, araştırma ve öğrenme serüveni için onları teşvik ederek onların toplumda fark yaratan bireyler haline gelmesini sağlıyoruz.
  • Yabancı dile hakim, diğer kültürler ve anlayışları bilen, dünya insanı haline gelen ve iletişim becerilerini en üst seviyeye çıkarmış çocukların yetiştirilmesini amaçlıyoruz.

Eğitim Sistemimizde Temel Noktamız

Özel Anaokulları Ankara ilinde bulunan okulumuzda uyguladığımız eğitim sistemimizde en temel nokta çocuklarınızdır. Çocuklarınızın öğrenme biçimi, farklılıkları, beğenileri ve istekleri göz önünde bulundurularak eğitimin onlar için cezbedici bir hal almasını sağlıyoruz.

Çocuklarınız düşünerek, kendi düşüncelerini ifade ederek hatta düşüncelerini bir başkasının düşünceleri ile birleştirerek hareket etmeyi, ettiği hareketlerden ise bir öğrenim başarmayı kendine alışkanlık olarak eder.

Çocukların öğretmenden bilgi öğrenmelerini değil, kendi yollarını bularak bilgiyi keşfetmelerini sağlıyoruz. https://www.keremaygunkoleji.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir