Gündem

Yurtdışı Eğitim İmkanları

Yurtdışı eğitim ve çalışma konularındaki danışmanlık hizmetleri ile öne çıkan Troy International, kurumsal bir şirket yapısı içinde standart üstü çalışıyor. Firmanın konularında uzman olan hem yerli hem de yabancı kariyer danışmanları sayesinde nitelikli bir hizmeti gönül rahatlığıyla kurumdan alabiliyorsunuz.

Sunulan Programlar

Yurtdışı deneyim ve tecrübesine sahip olan uzmanları ile firma, farklı ve özgün programlarla yurt dışı eğitim ve çalışma imkanlarını sunuyor. Bu kapsamda Camp USA, Teach USA, Work and Travel, Internship USA (Maaşlı staj) gibi programlar ile çeşitli olanaklar sunan firma, ayrıca yurt dışı dil okulları ve yaz okulları noktalarında da ücretsiz olarak danışmanlık hizmetleri sağlanıyor.

Profesyonel Çalışma Sistemi

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropoller olmak üzere Gaziantep, Mersin ve Adana gibi büyükşehirlerde de ofisleri bulunan kurum, profesyonel bir çalışma sistemi içerisinde hizmet sunarak yurt dışında eğitim – öğretim amaçlayan tüm öğrenci ve yetişkinlere danışma ve destek veriyor. Özel program ve çeşitli dil okulları, yaz okulları vasıtasıyla rahat eğitim imkanlarına kavuşabiliyorsunuz.

Maaşlı Staj Olanağı

Yurt dışı programlarda aynı zamanda maaşlı staj olanaklarını da sağlayan firma, üniversite bölümlerinden mezun olabilme adına farklı staj olanak ve programlarını da hizmet verdiği kişilere sunuyor. Eğitim alanında kurum, bu gibi avantajları ile öne çıkıyor.

Work and Travel Programı

ABD tarafından genel çerçevesi tespit edilen ve destek verilen kültürel değişim programı niteliğine sahip olan Work and Travel, özellikle son zamanlarda artan popülerliği ile çok sayıda kişi ve öğrenci tarafından çok talep görüyor.

Yaz çalışma programı özelliğine sahip olan bu program ile ilgili en doğru ve başarılı yönlendirmeleri noksansız olarak gerçekleştiren kurum danışmanları, bu programın sürecini oldukça basitleştiriyor. Work and Travel 2021 fiyatları ile ilgili her şeyi, yapılması gerekenleri ve sırasını kurum, hizmet sunduğu öğrencilere eksiksiz şekilde sunuyor.

Bu kapsamda programa katılım için aranan şartların neler olduğu, bunların sağlanıp sağlanmadığı, iş sektörleri hakkında bilinmesi gerekli bilgiler gibi her tür detaya da kurum uzmanları ile en sağlıklı şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir