Gündem

Yanar 13 Mayıs’ta Yayınlandı!

Son zamanlarda şarkıları ve sesiyle ilgiyi üzerine çeken Uğur Özçelik, yeni çalışmasıyla da büyük bir ses getirdi. Henüz yayınlanmadan birçok kişi şarkının nasıl olacağına, nasıl bir kliple bütünleşeceğine odaklandı. Bu yüzden genç sanatçının hayranları şarkının çıkışı hakkında bazı tahminlerde bulunmaya çalıştı. Genç şarkıcının müziğe olan tutkusu, yorumculuğu ve üretkenliği sayesinde de beklenti olması gerekenden çok daha yüksekteydi. Yeni parça da 13 Mayıs 2022 tarihi içerisinde çıktı.


tipobet giriş
Şarkıcı Uğur Özçelik, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının, Yanar’ın yayınlandığını haber verdi. Şarkının tüm dijital platformlarda yayınlanmasının ardından hızlı bir şekilde dinlendiği gözlemlendi. Dinleyici sayısı hızlı bir biçimde artarken, şarkı oldukça büyük övgüler aldı. Şarkının müziği, klipi, usta sanatçılardan da büyük bir ilgi gördü. Çalışmaları sırasında harcanan emek, gösterilen hassasiyetle Yanar dönemin en iyi parçalarından biri arasındaki yerini aldı.

Uğur Özçelik Yanar Parçasının Çıkışını Duyurdu!

Yanar’ın çıkışının duyurulmasının ardından Uğur Özçelik hayranlarıyla etkileşimde kalmaya devam etti. Bu yüzden şarkının aldığı yorumları bizler gibi kendisi de gözden geçirdi. Şarkının aldığı yorumlara değinmek gerekirse, birçok kişi parçanın herkese hitap edebileceğini söylüyor. Kendinize ait bir parça yakalayabileceğiniz Yanar, klipiyle de öne çıkıyor. Özellikle büyük bir övgüyle bahsedilen parçanın klipi, dinleyiciler tarafından tekrar tekrar sıkılmadan izleniyor. Bu konuda yapılan yorumlar da birkaç taneyle sınırlı değil. Dinleyicilerin büyük bir çoğunluğu müziğin başarından bahsederken klipteki profesyonelliği ve emeği de tebrik etmeyi es geçmiyor.

Yanar Uğur Özçelik’in Başarısının Kanıtı!

Dönemin genç sanatçılarından biri olarak bilinen Uğur Özçelik, Yanar ile beraber kendini bir kez daha belli etti. Şarkının yayınlandığı zamandan bu yana oldukça yüksek bir şekilde dinlenmeye devam ediyor. Şarkıyı birçok platformda, müzik kanallarında görebiliyorsunuz. Birçok kişi Yanar parçasını ezberledi bile. Bu yüzden şarkının gerçek bir başarı barındırdığı ve listelerdeki yerini uzun bir süre daha koruyacağı düşünülüyor. Daha açık olmak gerekirse, müzik camiasında zirveye doğru tırmanan sanatçının her adımı bir öncekinden iyiyken, Yanar ile çok daha farklı bir başarıya imza attığı biliniyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

 

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri