Gündem

Vega hapları

Erken boşalma ve sertleşme şeklinde cinsel sorunlar yaşayan erkekler oldukça çok cinsel ürüne yönelmektedir. Bu cinsel ürünlerden en önemlisi ve kim bilir en etkilisi olan Vega hapları çokça merak edilen ürünler arasındadır. Vega hapları 100 mg olarak piyasada bulunmaktadır. Kimi zaman piyasada bu hapları Vega 100 kısaltmasıyla görebilirsiniz.

Vega hapları genellikle 100 mg olarak satılsa da bu hapların 25 ve 50 mg lik olanları da bulunmaktadır. Vega çok etkili bir sertleştirici ve geciktiricidir. O penisi olabildiğince aktif hale getirmekte ve penise kan pompalayarak penisi canlandırmaktadır. Penis Vega hapının bu sertleştirici tesiri, sayesinde harika işler çıkarmaktadır. Vega 100 mg haplarının içinde sildenafil denen etkili maddesi bulunmaktadır.

 

Vega hapları tesirleri

 

Vega 100 hapları etkileri ile nerdeyse tüm kullanıcıları büyülemektedir. Vega hapları içinde sildenafil bulundurmaktadır. Sildenafil etkili maddesi yardımıyla Vega hapları mükemmel bir cinsel ürüne dönüşmektedir. Vega hapı vücutta kan akışını hızlandırır ve vücudun nerede ise her yerine kan gönderir. Bu sayede kan alan penis canlanır ve etkisinde bırakan bir performans sergiler.

Vega 100 haplarının sertleştirici ve dikleştirici tesiri kimi zaman geceleri dahi bulabilmektedir. Özellikle sabah orgazmları Vega haplarında çokça görülen bir şeydir. Vega 100 haplarının bir diğer tesiri de geciktirici etkisidir. Vega hapları erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke eder ve bir süre geciktirici etki sağlar. Bu geciktirici etkiyi bazı kullanıcılar 30 dakika bazıları ise 1 saat olarak vermektedir.

 

Vega hapları yan etkileri

 

Vega hapları yan etkileri ile de bilinen haplardır. Vega haplarının en büyük yan etkilerden birisi baş ağrısıdır. Bu yoğun baş ağrısıyla beraber baş dönmesi, mide bulantısı, bulanık görme, penis ağrısı şeklinde yan tesir denebilecek sorunlar da yaşanabilmektedir. Vega hapları şeker hastaları için herhangi bir mesele teşkil etmemektedir.

Vega 100 bol su ile kullanılmalıdır. Vega haplarının alkol ile kullanımı tavsiye edilmemektedir. Eğer Vega haplarının ilk defa kullanacaksınız 25 mg ile başlamanızı tavsiye edebiliriz. Vega hakikaten de piyasada ki en etkili sertleştirici ve geciktiricilerden birisidir. Vega 100 bugün oldukça erkeğin vazgeçilmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.