Gündem

Vatanmed Ceo’su Uğur Öztürk

Teknolojinin gelişmesi hayatın her alanında olduğu gibi estetik alanında da birçok kolaylık ve türlü fırsatlardan yararlanabilme imkanı sağladı. Dünya genelinde ve ülkemizde artarak ilerlemeye devam eden estetik operasyon talepleri teknoloji ile birlikte çok alternatifli hale nihayet ulaştı. Dünya geneline bakıldığında sağlık ihtiyaçları doğrultusunda veya kişinin kendi isteğine göre yapılan estetik müdahalelerden en çok uygulananları ise saç ekimi ve diş implantı. Saç ekimi, tüm cerrahi operasyonlar ve diş implantlarında Türkiye’nin başarısı ise tüm dünya tarafından onaylanıp takdir edilmeye devam edilmeye devam ediyor. Son 1 yılda Koronavirüs (covid-19) sebebi ile dünya genelinde önlem amaçlı neredeyse hemen her hizmete belli belirsiz sürelerle ara verildi. Bunlardan birisi de sağlık sektörü oldu.

Vatanmed Hair Transplant CEO’su Uğur Öztürk, koronavirüs salgınından dolayı saç ekimi operasyonlarında ve tüm estetik operasyonlarda gereken bütün önlemleri aldıklarını ve ’Yeni Normalde Saç Ekimi’ döneminin başlatılmış olduğunu ifade etti.

15 yıllık bilgi ve birikim ile dünyanın birçok yerinde kaliteli ve güvenli hizmet veren Vatanmed Hair, aynı çalışma prensibiyle bu sene dünyanın başka yerlerinde de hizmet vermeye devam edecek.

Açmış olduğu Bosna ve Kosova şubelerinin akabinde 2021 yılına dair hedefinin ‘4 kıtada toplam 6 yeni şube açmak’ olduğunu belirten CEO Uğur Öztürk, sağlık turizmini de daha yükseklere taşımak istediğini de belirtti.

İlk uygulamalarına Türkiye’de başlayan Vatanmed Ceo’su Uğur Öztürk: ‘’Türkiye’de başladığımız bu yolculukta bugün itibariyle 15 şubeye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz daima müşteriye kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyet. İşlemlerimizi gerçekleştirirken steril, yeni normale uygun ve son teknoloji ürünler kullanırız’’ dedi.

Temiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla beraber 200’den fazla çalışanıyla hem dünya genelinde hem de Türkiye’de sayılı isimler arasına girmeyi başaran Vatanmed, Türkiye’nin ismini bütün dünyaya tekrar tekrar duyurmaya devam ediyor.

Verdiği yüksek kaliteli hizmet ile birlikte hastalarından övgü dolu yorumlar alan Vatanmed ve Uğur Öztürk, salgın süresinde de devam ettirdiği hijyenik çalışma prensibiyle sektöründe bu yıl da en çok tercih edilen saç ekim merkezlerinden birisi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir