Gündem

Valerien İsmael Kadrodan Hoşnut Olduğunu Açıkladı

Valerien İsmael Kadrodan Hoşnut Olduğunu Açıkladı
Beşiktaş futbol takımının teknik direktörü Valerien İsmael Beşiktaş’ın Süper Lig’de istenileni verememesine rağmen takımından memnun olduğunu ifade etti. Lig bitimine son iki hafta kala kalan maçları kazanmak için oynayacaklarını da ekleyen teknik adam umutlu olduğunu da açıkladı.
Avrupa İçin Mücadele Edeceğiz
Kalan iki maçı kazanmak için çabalayacaklarını ifade eden Valerien İsmael bundan sonra hedeflerinin Avrupa kupaları olduğunu da ifade etti. Takımın başına geldiğinden beri 6 maça çıkabilen genç teknik direktör sadece 2 maçta galibiyet alabildi. Futbolcularının gayretini beğendiğini ifade eden Valerien İsmael bundan sonra daha da iyi olacaklarını ifade etti.
Fenerbahçe derbisinden sonra Beşiktaşlı futbolcularıyla konuşan teknik adam hedeflerinin önlerindeki maçları kazanmak olduğunu da futbolcularına açıkladı. Maç sonuna doğru tempolarının düştüğünü fark eden genç teknik direktör özellikle yaz kampında bu duruma odaklanacaklarını da belirtti. 6 maçın 2’sinde galibiyet alabilen Fransız teknik adam gelecek sezon daha iyi olacaklarını ifade etti. deneme bonusu
Sistem Oturacak
Beşiktaş için belirli bir sistemin oturacağını açıklayan Valerien İsmael bunun için çaba göstereceklerini de ekledi. İstediklerini yapamadıklarını ve bunun için gelecek sezona daha iyi bir hazırlık süreci geçireceklerini de ekleyen genç teknik direktör yeni sistem için çalışacaklarını da açıkladı. Kendisinin bir sistem kurduğunu ve buna futbolcularında adapte olacağını ifade eden Fransız teknik adam önlerine bakacaklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.