Gündem

Uzman Hekimler Novar Poliklinikte

Uzmanlık ve Güleryüz

İzmir’de uzun yıllardır sağlık hizmeti veren Novar Poliklinik her geçen gün kadrosuna yeni uzman hekimler katarak İzmirlilere hizmet vermeye devam etmektedir. Novar Polikliniklerinde görev yapan uzman hekimler hem alanlarında yetkin hem de güler yüzleriyle hasta ilişkileri kuvvetli kişilerdir. Bu sayede hasta ve doktor arasında güçlü bir bağ kurulmaktadır.

Güncel Tedaviler

Tıp bilimi, her bilim dalında olduğu gibi sürekli olarak gelişmeye açıktır. Zaman içerisinde yeni tedavi yöntemleri ortaya çıkmaktadır. Novar Poliklinik bünyesinde görev yapan uzman hekimler akademik yayınları dikkatlice takip ederek tıp dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olmaktadır. Tıp dünyasına yeni kazandırılan yöntemler kısa süre içerisinde Novar Poliklinik bünyesinde uygulanmaktadır. Bu sayede İzmirliler en modern tedavilere Novar Poliklinikler aracılığıyla ulaşabilmektedir.

Tedavi Sonrası Takip

Novar Polikliniklerinde kişiye özel tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Tedavi olan kişilerin iyileşme süreçleri yakından takip edilmektedir. Uygulanan tedavi yöntemlerinin başarısı bizzat uzman hekimler tarafından izlenmektedir.

Sağlık ve Güzellik

Novar Poliklinikleri sağlık ve güzellik hizmetlerinin bir arada verildiği medikal estetik ve sağlıklı yaşam merkezleridir. Uzmanların gözetiminde hem sağlıklı bir yaşama kavuşmak hem de güzel bir dış görünüşe sahip olmak mümkündür.

Geniş Şube Ağı

Novar Poliklinik 2004 yılında kurulduktan sonra İzmirlilerden aldığı güçle yeni şubeler açmıştır. Kısa sürede büyüme başarısıyla İzmir’de sektörde öncü konuma gelmiştir. Şu anda Karşıyaka, Alsancak, Bayraklı, Atakent ve Balçova’da olmak üzere toplam 5 Novar Poliklinik şubesi İzmirlilerin hizmetindedir. Novar Poliklinikleri İzmirlilerden aldığı güçle şubeleşmeye devam edecektir. Şube ağının yaygınlaşması sayesinde sağlık poliklinikleri İzmirlilerin ayağına gitmiş olmaktadır.

Pandemi Sürecinde Özel Hizmet

Novar Poliklinikleri pandemi dönemine hızlı bir şekilde adapte olarak, vermiş olduğu hizmetleri pandemi dönemi kurallarına uygun hale getirmiştir. Alınan titiz tedbirler sayesinde sağlık hizmetlerinde kesintiye uğranmasının önüne geçilmiştir. Sosyal mesafe, temizlik ve dezenfekteye büyük önem verilmektedir.

FDA Onaylı

Novar Polikliniklerinda kullanılan tedavi araçları kısaca FDA olarak bilinen Amerika Gıda ve İlaç Dairesi tarafından onaylanmıştır. Bütün dünyada güvenle kullanılan tedavi araçları Novar Poliklinikleri sayesinde İzmirlilerin hizmetindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir