Oto Haber

Toyota’dan İçinizi Isıtacak Bir Hikaye

Hepimizin unutamadığı ve hayatında önemli bir rol oynayan aile otomobilleri vardır. Kimimiz bizden sonra pek çok anı paylaştığımız bu araca ne olacağını merak etmezken, Demirci ailesinin 9 yaşındaki kızları bu duruma kayıtsız kalamamış.

Twitter kullanıcısının paylaştığı hikayeye göre ailenin 9 yaşındaki genç üyesi, eski Toyota Corolla modellerinin dikiz aynasına bir not yerleştiriyor. Bu not Toyota’nın servisinde keşfedildiğinde ise günün konusu oluyor.

Yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz notta: “Merhaba, biz bu arabanın eski sahipleriyiz. Unutmadan kızın varsa selam söyle. Eski arabamıza iyi davran. Arabanın benim üstümde bir sürü anısı var. Ad söylemeyeceğim. Toyota Corolla’ya iyi bak” ifadeleri bulunuyor.

Notu gören Toyota Türkiye Kurumsal ekibi bu sevgiye karşılıksız kalmayarak Demirci ailesine ulaşıyor ve minik dostları için özel bir hediye gönderiyor. Toyota’nın gönderdiği mektupta ise: “Sayın Fatih Demirci, Sevgili kızınızın Toyota’nıza veda ettiği ve aracın yeni sahibine yazdığı temennileri tebessüm ederek okuduk. Kendisine Toyota’yı her zaman güzel anılarla hatırlaması için küçük bir Toyota maketi gönderiyoruz. Sevgi ile kalın.” cümleleri kullanılmış. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir