Gündem

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny house güneş paneli sayesinde pek çok müşterimiz enerji ihtiyacını bağımsız olarak karşılayabilmektedir. Güneş paneli tiny house evlerde aynı zamanda enerji tasarrufu sağlanması bakımından son derece yararlıdır. Genel yapısı itibariyle tiny house evler düşük masraflı olmalı ve doğaya zarar vermemelidir. Minik ev konseptinin ortaya çıkış nedeni daha çok ekonomiktir. 10 -15 yıl önce ortaya çıkan taşınabilir ev kavramı daha çok zorlu ekonomik şartlara karşı insanların önlem alma ihtiyacından doğmuştur.

Çok masraflı büyük evler dünyada yerini artık daha minimal evlere bırakmaya başlamıştır. Son yıllarda Türkiye’de tiny house giderek yaygınlaşmakta ve genellikle doğaya bir kaçış olarak görülmektedir. Deniz kıyılarından köy alanlarına kadar birçok noktada müşterilerimizin doğal yaşam hayalleri bu evler sayesinde gerçek olmaktadır. Tiny house güneş paneli ve ucuz ısınma/soğutma sistemleriyle müşterilerimiz artık yüksek bedeller ödemeden huzurlu bir yaşam sürdürebilmektedir.

Birkaç kişilik bu evler soğuğa ve yaz sıcaklarına karşı koruyucu bir şekilde tasarlanır. Tiny house fiyatı ve kullanım özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçerek uzmanlarımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.