Gündem

Tesettür Giyim Gömlek Çeşitleri ile Her An Şık Olun!

Tesettür Giyim Gömlek Çeşitleri ile Her An Şık Olun!

Gömlek giyim alanında daima ön plana çıkan bir ürün olmuştur. Tesettür giyim konusunda da bu gerçek değişmiyor. Birçok tesettürlü kadının tercihi gömlekler oluyor. Klasik gömleklere göre daha farklı olan tesettür gömlekler farklı modellerden oluşabilmektedir. Bu modeller sayesinde siz de harika kombinler yapabilir, şık görünüme kavuşabilirsiniz. Farklı gömlekleriniz ile ayakkabılarınızı uyum içinde giyebilir, her gün özel hissedebilirsiniz. Tesettür giyim gömlekleri içinden seçim yaparken öncelikle gömlek modellerini öğrenmeniz ve buna göre seçim yapmanız gerekir. Bu modellere göre alt giyim ürünleri seçebilir, harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Tesettür Giyim Gömlek Modelleri Nelerdir?

Gömlek türlerinin her birinin kendine özgü bir avantajı mevcuttur. Siz de bu ürünleri inceleyerek kendinize en uygun tesettür giyim gömlek modelini seçebilirsiniz. Gömlek modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Oduncu gömlek: Bu gömlek türü tesettür giyim ürünleri içinde en sık karşılaşılan ve en çok tercih edilen modeldir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Pamuklu kumaştan üretilen bu gömlekler genelde desenli olarak kullanıcıya sunuluyor. Bazılarında bel bağcığı bazılarında cep detayı bazılarında ise pul detayı bulunabiliyor. Temel olarak kumaş yapısı aynı olsa da bu ürünler görünüş açısından farklılık oluşturabiliyor.
  • Kemerli deri gömlek: Kemerli olan bu modelde gömlek kumaşı suni deriden oluşmaktadır. Kemer ile gömlek aynı renktedir. Kol uçlarında lastik kullanılan gömlek modelinde ön kısım boydan boya düğmelidir. Ürün boyu her bedende aynıdır. Sadece bel ve göğüs ölçüleri artmaktadır.
  • Ekose gömlek: Bu ürün biraz daha klasik tarz ürünleri sevenler için idealdir. Polyester kumaştan üretilmiştir. Boydan boya düğmelidir. Farklı desenleri mevcuttur.
  • Pullu ve düğmeli bluz gömlek: Daha özel günler için ideal olan bu ürünler parlak kumaştan üretilmiştir. Pul detayları mevcuttur. Ön kısmında boyun kısmına ait düğmeler mevcuttur. Boydan düğme bulunmuyor.
  • Keten gömlek: Kol kısmında manşet mevcuttur. Bu modelin düğmeleri de boydan boyadır. Kumaşı hava almaz. Bu yüzden kış aylarında tercih edilebilir.
  • İnci detaylı gömlek: İnci taş detayları bulunan bu model de özel günlerin vazgeçilmezi olacaktır.

 

Tesettür Giyim Gömlek Modelleri İçinde Kendinize En Uygunu Seçin!

Tüm bu modeller içinden siz de kendinize en uygun gömleği seçerek harika kombinler yapabilirsiniz. Özel günleriniz için az düğmeli parmak kumaş tesettür giyim gömlek modellerini seçebilirsiniz. Daha sıradan ve sportif olmak istediğiniz günler içinse kemerli veya ekose olan modeller tercih edilebilir. Kış aylarında ise keten gömlek giyerek üşümekten de kurtulabilirsiniz. Ayrıca şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

https://modamesra.com/tesettur-giyim/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir