Gündem

Sticker Etiketler Fiyatları Nelerdir?

Sticker baskılar, en iyi renk uyumluluğuyla beraber doğru ölçülerde yapıldığında her yerde fark edilen iyi bir tasarım, reklam modelidir. Günümüz koşulları arasında sticker baskısı ile beraber yapabileceğiniz firma logosu ve metin düzenlemesi, en doğru oranlarda ölçüldüğünde, detaylı fontlarla beraber istenilen tasarımların yapılmasında da sade veya dikkat çekici unsur oluşturulmuş olur.

 

Günümüzde tasarım noktasında özel kesim talep edilebilir. Oval, kare, dikdörtgen ya da benzer geometrik şekillerde istenilen birçok sticker baskı modelleri değerlendirilebilir. Bunlarla beraber özel kalıplar, çok küçük olmaması halinde de her zaman dikkat edilebilir ve istenebilir. Bu sayede kaliteli bir tasarım yapılarak istenen baskı kalitesi korunduğunda %100 hedefe yönelik, gençlerin dikkatini çeken şekilde sticker baskıları da yaptırılmış olacaktır. Siparişlerinizi belirleyen unsur olan fiyatları olabildiğince aşağı çekmek için adet sayısı, kağıt ebadı, kağıdın gramajı ve tasarım fikri gibi birçok etmen bulunmaktadır. Bunlar amaca yönelik en doğru koşullarda belirlendiğinde çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

 

Sticker yaptırırken dikkat edeceğiniz şey olan malzeme kalitesiyle beraber baskı kalitesine göre sticker baskı fiyatları da değişkenlik gösterir. Burada istediğiniz kâğıdın cinsinden gramajına, ebadından selefon uygulamasına kadar birçok şey burada fiyatı etkiler. Sipariş adedi ya da selefon uygulaması olarak bilinen parlaklık, mat gibi seçeneklerle beraber baskı fiyatlarını etkileyen şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz. Buna göre pratik şekilde en iyi sticker yaptırır, ihtiyaçlarınıza yönelik doğru matbaa süreci tamamlamış olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir