Seojen Medya ile Sosyal Meydanın Gücüyle Büyümek İsteyenlere Uygun Paketler
Gündem

Seojen Medya ile Sosyal Meydanın Gücüyle Büyümek İsteyenlere Uygun Paketler

Sosyal Meydanın Gücüyle Büyümek İsteyenlere Uygun Paketler

Kişiler veya kurumsal firmalar sosyal medyanın gücünden yararlanarak büyüme hedefi kuruyorlar. Seojen Medya büyüme hayallerini hazırladığı sosyal medya paketleri sayesinde gerçekleştiriyor. İnsanlara daha kolay yoldan ulaşarak yükselmeyi garanti eden bu paketler vakit kaybının önlenmesini sağlıyor.

Firmanın Paket Satışı Yaptığı Sosyal Medya Uygulamaları

Günümüzde insanlar tarafından pek çok sosyal medya uygulaması kullanılıyor. Bu uygulamalar resim, video veya hikaye eklemeleri sayesinde insanların ilgisini çekiyor. İnsanların veya şirketlerin sosyal medya sayesinde kısa sürede yükselmesini amaçlayan firma farklı sosyal medya uygulamaları için hazır paketlerin satışını yapıyor. Bu sosyal medya uygulamaları şunlardan oluşuyor;

  • Instagram
  • Tiktok
  • Twitter
  • Facebook
  • Pinterest
  • Twitch
  • Youtube

Paketler tercih edilen sosyal medya uygulamasına göre kendi içerisinde çeşitlere ayrılıyor. Bu nedenle paket alacak kişilerin siteyi inceleyerek yararlanmak istedikleri paketi seçmeleri gerekiyor.

Şifre Talep Edilmeyen Instagram Paketleri

Seojen Medya firmasının bireyler ve kurumsal şirketler için hazırladığı paketler arasında Instagram paketleri bulunuyor. Bu paketleri firma şifre talep etmeden belirli ücret karşılığında satıyor. Instagram’da ismini ve markasını duyurmak isteyenler için Türk takipçi, beğeni, bot takipçi, izlenme, yabancı takipçi, yorum beğeni, canlı yayın izlenme ve karışık takipçi paketlerini satıyorlar. Paketlerin içerikleri ve ücretleri paket türüne ve sağladığı beğeni, izlenme ve takipçi oranına göre değişiyor.

Şifresiz Türk Takipçi Sunan Instagram Paketleri

Takipçi sayısının zahmetsizce artmasını isteyenler için Instagram şifresiz Türk takipçi satın al imkanını sunuyorlar. Bu türdeki paketleri tercih edenler hesaplarının şifresini vermeden 500’den 100 bine kadar takipçi sağlayan paketlerden birisini seçebiliyorlar. Fiyatlar paketlerin sağladığı takipçi sayısına göre belirleniyor. Paketlerin fiyat aralığı ise 19-3900 TL aralığında görülüyor. Paketler aynı gün hesaplara teslim ediliyor.

Şifresiz Beğeni Sunan Instagram Paketleri

Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmek isteyenler ise firma tarafından sunulan Instagram şifresiz beğeni satın al paketlerini tercih edebiliyorlar. Seçilen beğeni paketi hesaba hızlı bir şekilde yüklenerek yapılan paylaşımların yüksek beğeni elde etmelerini sağlıyor. Beğeni almak isteyenlerin tercih edebilecekleri paketlerde bulunan beğeni sayıları ise 1000 beğeniden 100000 beğeniye kadar artabiliyor. Beğeni paketlerinde fiyatlar ise 20-2000 TL aralığında görülüyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir