Gündem

Panel Çit Sisteminde Öncü

Panel Çit Sisteminde Öncü

2006 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren firmanın, bahçe çiti, çimli çit, korkuluk, bahçe kapıları, örgü teller, jiletli teller ve spor sahaları konusunda üretim, projelendirme ve uygulama konularında hizmet vermektedir. Ayrıca yine bir panel çit türü olarak bilinen çim çit, çevredeki tüm risklerin en aza indirgenmesi açısında üretilmektedir.

Panel Çit Sistemleri

Panel çit sistemleri, estetik ve şık görünümlü güvenlik sistemi olup, 2.5 metre genişlikteki panellerin profillerle birbirine bağlanan montajı, taşınması ve sökülmesi kolay ürünlerdir. Panel çitin tercih edilmesinde pek çok sebep bulunmaktadır. Ev ve iş yerlerinin bahçeleri  panel çit sistemleri ile çevrilmektedir. Bahçelerin panel çit ile çevrilmesi ile yabancılardan ve sokak hayvanlarından korunmayı sağlamaktadır. Estetik açıdan da çok tercih edilmektedir. İstenilen renk ve şekillerde üretilebilen panel çitler, düşük maliyet ile bütçeleri yormayan güvenlik sistemleridir.

Panel Çit Dayanıklı Mıdır?

Farklı kalınlıklarda ve göz aralıklarında üretilen panel çitler, paslanmaya ve kötü hava şartlarına dayanıklı bir üründür. Renkleri fabrika çıkışlıdır ve renkte atma olmamaktadır. Bu sebeple montajı yapıldıktan sonra uzun yıllar kullanılmaktadır.

Sonuç olarak, 14 yıllık bilgi birikim ile hizmetlerine devam eden firma, teknik personelleri ve güler yüzlü ekipleri ile sektörde bir çok projeyi tamamlayarak lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir