Gündem, Oto Haber

Oto Kiralamada Güncel Çözüm

Oto kiralama hizmetinde lüks araçların uygun fiyata verilmesi önemli bir konudur. Kiralanan araçların istenilen adrese gelmesi ve bu adreste teslim edilmesi, uzman ekipler tarafından gerçekleştiriliyor. Kiralanan araçların kaskosu, bakımı, sanayi bakımı, vergisi ve sigortası firma tarafından karşılanıyor. Trabzon araç kiralama firmaları içerisinde adından sıkça söz ettiren şirket, bu sektörde ilerlemeye devam ediyor.

Müşteri Sadece Kira Bedeli Ödüyor

Vip tarzı özel dizayn edilmiş lüks araçlarla seyahat imkanı sunan şirket şoförlü seçeneklerle ulaşım problemini ortadan kaldırıyor. Bu işlemde müşteri sadece aracın kirasını ödüyor. Transfer hizmetinde de sadece transfer parası ödenmektedir. Kiralık araçlarda aracı kiralayan kişi kullanabiliyor. Park ücreti, trafik cezaları ve sürücüden kaynaklanan problemlerde kiralayan kişi sorumludur. Araç kiralamak istediğiniz zaman siteye girin ve istediğiniz aracı anında kiralayın. Firma kiralama işlemlerinde erken rezervasyon seçeneklerini tavsiye ediyor. Özellikle tatil için gelenler tatil sezonu gelmeden siteye giriş yaparak oto kiralama işlemini gerçekleştirmelidir.

Filodaki Araçlar Konforlu

Sedan türü araç modellerinden, minibüs türü araçlara, ticari araçlardan jeep türü araçlara kadar aradığınız bütün modeller firmanın filosunda bir arada bulunuyor. Ekonomik araç kategorisinde manuel vitesli modelli araçlar kiralanıyor. Orta sınıf araçlarda ise orta segmentteki araçlar kiralanıyor. Lüks araç kategorisindeki araçların genel özelliği ise üst segment özelliğine sahip olmasıdır.

Sedan türü normal otomobil seçeneklerinden minibüs seçeneklerine kadar aradığınız bütün araç modelleri bu adreste yer alıyor. Ticari araçlar da modelli ve konforlu özelliklere sahip. Diğer yandan vip yani sıra dışı dizayn edilmiş ultra lüks araçları da filoda bulabilirsiniz. Filoda yer alan bu ultra lüks araçları, profesyonel kategoride araç kullanan şoförler kullanmaktadır.

Kiraladığınız Araçları Havaalanından Alabilirsiniz

Şirketin en popüler hizmeti ise havalimanı araç kiralama hizmetidir. Şirketin bu kategoride geliştirdiği havalimanı rent a car hizmetiyle uçaktan inen yolcu toplu taşıma araçlarına ihtiyaç duymuyor. Aracı havalimanında kiralayan kişi, uçakla geri dönerken aracı havalimanında teslim ediyor. Firmanın bu uygulamasıyla yerli ve yabancı turistler şehir içinde gönlünce gezebiliyor.

Herkes İçin Kiralık Araç

Hizmet kalitesini güncelleyen firma, ekonomik çözümlerin yanı sıra uzun süre kiralama işlemlerinde indirim imkanı sunuyor. Firma her zaman için modelli araçları kiraya vererek filonun kalitesini artırıyor. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirket, her keseye uygun araç çeşitlerini kolaylıkla kiraya verebiliyor.

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir