Gündem

Ortodontist

Ortodontist

Dişlerin uyumsuzluklarını kontrol altına alan ve bu gibi uyumsuzlukları önlemeye çalışan bu konu hakkında eğitimi olan diş hekimlerine ortodontist deniyor. Bu alanda yapılan hizmetler dişlerin anatomik yapısının düzenlenmesinde yardımcı oluyor. Dişlerin görünümünü daha düzenli hala getirip iyileştiren bir tedavi yöntemi olarak uygulanıyor.

Diş Teli Fiyatları

Kliniğe göre ve uygulanacak olan diş teline göre diş teli fiyatları değişiklik gösteriyor. Yani yek bir unsur göz önüne alınarak değil birçok unsur göz önüne alınarak bir fiyat belirlemesi yapılıyor. Bu ortodonti tedavilerinde çok farklı yöntemler bulunuyor. Yöntemden yönteme göre ise fiyatlar farklılık gösteriyor.

Ortodontist

Çene ve diş ile ilgili düzensizliklerin teşhisini ve tedavisini üstlenen kişiye deniyor. Bu unvana erişebilmek için öncelikle tıp fakültesinden mezun olunup sonrasında uzmanlık yapılması gerekiyor. Sadece uzmanlık yapanlar bu unvana sahip olabiliyor.

implant fiyatları

Aynı diş telinde olduğu gibi implant içinde belirlenen fiyatlar yapılacak olan işleme, uygulama yapılacak kliniğe, hastanın diş ve ağız durumuna, kullanılacak malzemeye göre implant fiyatları farklılık gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.