Gündem

Meral Koraltan Resimleriyle Tanıştınız Mı?

Resim satış siteleri arasında yer alan web sitesi resim iş öğretmeni ve ressam Meral Koraltan tarafından yönetiliyor. Web sitesinde ressama ait eserlerin tanıtımı ve satışı yapılıyor. İzmir ressam ve resim öğretmenleri arasında olan ve resimlerini hikaye olarak gören ressamla ve eserleriyle henüz tanışmamış olan kişiler web sitesini inceleyerek tanışma imkanı buluyorlar.

Meral Koraltan Web Sitesi Hizmetleri Neler?

Meral Koraltan web sitesinde eserler, blog, atölye ve iletişim bölümü yer alıyor. Atölye bölümünde ressam tarafından yapılan sanat eseri ve portrelerle ilgili yazılar bulunuyor. Bu sayede atölyeyi inceleyenler eserleri daha yakından tanıma imkanı bulabiliyorlar. Web sitesinde bulunan eserler bölümünde ise ressam tarafından hazırlanmış olan ve satışa sunulan resimler yer alıyor.

Satışta olan her eserin fiyat bilgisi paylaşılarak evlerinde güzel resimlerin bulunmasını isteyenlere ulaşılıyor. Beğenilen eser hakkında boyut bilgileri de satın alma sayfasında paylaşılıyor. Bu sayede kişiler mekanlarına uygun olacak resmi alma imkanı bulabiliyorlar. Ayrıca satın alınan eserler imzalı olarak alıcısına ulaştırılıyor.

Meral Koraltan Resimlerini Online Satın Almak Güvenilir Mi?

Web sitesinde yer alan eserler ressama ait olduğu için resimleri satın alacak kişiler güvenli alışveriş yapıp yapamayacaklarını merak ediyorlar. Ancak web sitesinde tuval resim satışları güvenli bir şekilde yapılıyor ve satın alınan eserler kısa sürede alıcısına ulaştırılıyor. Güvenlik sıkıntısı yaşayan kişiler siteye üye olarak sorunsuz alışveriş yapma imkanı bulabiliyorlar. Ayrıca siteye üye olanlar satışa koyulan resimlerle ve ressam tarafından paylaşılan yazılarla ilgili haberleri öğrenme imkanı bulabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.