Oto Haber

Makyajlı Yeni Alfa Romeo Giulia ve Stelvio

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio, Çin’de ortaya çıktı.

Alfa Romeo’dan günün sürprizi geldi. 2020 model yılı için güncelleneceği söylenen Giulia ve platform kardeşi Stelvio, ilk kez Çin’de ortaya çıktı. Modeller önümüzdeki hafta düzenlenecek Los Angeles Otomobil Fuarı’nda da kendilerine yer bulacak.

Dışarıdan bakıldığında eski versiyonlarından bir farkı görünmeyen modeller asıl değişimi kabinlerinde yaşamış. Alfa Romeo mühendisleri, Giulia ve Stelvio’nun çok daha premium görünmesi için ellerinden geleni yapmış.

İki model de artık 8.8 inçlik tamamen yenilenmiş ve dokunmatik bilgi eğlence sistemine kavuşturulmuş durumda. Wi-Fi bağlantı noktası sunan bu sistem, arama asistanı ve acil durum çağrı sistemi gibi yeniliklere de kavuşturulmuş.

Bilgi eğlence sistemine ek olarak aracın sistem yazılımları da güncellenmiş. Bu da artık akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bu sayede telefonunuzdan kapıları açıp kilitleyebilecek, hatta selektör bile yapabileceksiniz.

Deri döşemeler ile süslenen direksiyon ve vites kolu da dikkat çeken detaylar arasında. Aracın ön konsolu tamamen değiştirilerek çok daha şık ve oturaklı bir görünüme kavuşturulmuş.

Makyajlı modellerin detayları Los Angeles Otomobil Fuarı’nda paylaşılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir