Gündem

Konteyner Depolama ve Kiralama

Konteyner Depolama ve Kiralama

Taşımacılık sektöründe uzun yılların tecrübesine sahip olan firma, birçok konuda güvenilir hizmet sunuyor. Firma, müşterilerin acil yükleri için minivan express hizmeti sunuyor. Müşterilerin yükleri, başta İstanbul ve Bursa olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine ulaştırılıyor.

Bu sayede, müşterilerin yükleri, 24-72 saat arasında teslim ediliyor. Minivan hizmeti, 1200 kg yüklerin taşınması için son derece idealdir.

Konteyner Kiralama

Firma, 45’lik konteyner kiralama hizmeti veriyor. Firma bünyesinde, 100’den fazla konteyner vardır ve bu sayede müşterilere rahatlıkla çözüm sunabiliyor. 45lik high cube euro palet standartlarında olan konteynerler, yıllık, aylık, haftalık veya günlük olarak kiralanıyor. Firmanın Büyükçekmece ve Gebze’de depolarından bu hizmet alınabiliyor.

Konteyner Depolama

Firma, liman ve terminallere yakın konumdaki 15 000 metrekarelik alanda konteyner depolama hizmeti de sunuyor. Burada, 20, 40, 45 ve 49’luk box konteynerler için ve tank konteynerler için depolama hizmet sunuluyor. Konteyner depolama hizmetinin yanı sıra, tamir ve yıkama gibi hizmetler de sunuluyor. Müşteriler, hafta içi geç saatlere kadar firmadan hizmet alabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir