Gündem

Hediyenin en kolay hali Gmoji

Gmoji markası, Rusya ve Amerika’dan sonra şimdi de Türkiye’de yerini alıyor. Dünya çapında 15 farklı ülkede bulunan ve Sektöre hızlı bir giriş yapan marka alanında herhangi bir rakibinin olmamasını da avantaj olarak görmektedir. Özellikle pandemi ile gelişen dijitalleşme dönemine ilaç gibi gelen bir uygulama olarak görülüyor.

Gmoji, her bütçeye ve kategoriye uygun hediye seçenekleri ile kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor. Markanın en can alıcı özelliği olan adres ve telefon numarasını bilmeden hediye gönderme imkanı ise kullanıcılara büyük bir avantaj sağlıyor. Hediyeyi alan kişi, bu hediyeyi başka  birine hediye edebileceği gibi, 30(otuz)gün içinde de hediyeyi alma şansına sahip. Peki gelen hediyeler nasıl mı alınıyor ? Hediyeyi alan kişi, ‘’Teslim Al’’ butonuna tıkladığında iki alternatifli olarak seçimini yapabiliyor .Bulunduğu adrese sipariş verebileceği gibi, isterse hızlıca şubeden de hediyesini teslim alabiliyor.Tüm sosyal ağlar ve chat uygulamalarından da kullanıcıların çıkartmalı link şeklinde hediye göndermesine olarak sağlayan uygulama her kesime hitap ediyor.

Gmoji markasının son zamanlarda geliştirdiği yazılım sayesinde marka büyük ölçekli kurumsal firmalara da hizmet vermeye başladı. Birçok kurumsal şirket için kolaylık sağlayan uygulama, Business panel  sayesinde firma çalışanlarına /müşterilerine/iş ortaklarına tek tıkla istediği bir zaman diliminde hediye gönderebiliyor. Business Panel’in fark yaratan özelliklerinden; otomatik doğum günü hediyesi gönderme, hediye listesi halinde çoklu hediye gönderme, ileri tarihte hediye gönderebilme gibi birbirinden eşsiz özellikleri bulunmakta. Ekstra harcanan zamanı aza indirgeyerek hediye seçme kolaylığını sağlayan marka en önemli değerinizi, zamanınızı size bırakmaktadır.

Marka yöneticileri uygulamalarının şu an Türkiye pazarında iyi ilerlediğini ve kullanım kolaylığı sayesinde daha fazla kişiye ulaşacaklarını ön gördüklerini belirttiler. Dünya çapında sevilen uygulama app store’da dördüncü, Rusya Google play’de ise birinci sırada yer alıyor.

Kaynak
Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.