Oto Haber

Ermo Rent A Car Kimdir?

 Aile şirketi olarak 1993 yılında kurulan Ermo Rent A Car (Türe Turizm Tic. Ltd. Şti.) yılların kendisine kattığı tecrübe ve alanında uzman kişiler ile oluşturulan ekibiyle araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Ermo Rent A Car İstanbul Taksim’de yer alan ofisi ile araç kiralama hizmeti almak isteyenlere ister yüzyüze ister internet sitesi üzerinden online olarak yardımcı olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz sunduğu uygun fiyatlar ve aldıkları hizmetten memnun ayrılan müşterilerinin geri dönüşleri sayesinde oluşturduğu güvenirliği ile  araç kiralama sektörü içerisinde yerini almıştır.

 

Bünyesinde 800’den fazla araç barındıran Ermo Rent A Car her geçen gün araç sayısını arttırmaya devam etmektedir. Araç kiralama sektöründe yaklaşık 30 yıldır edindiği tecrübe ve bilgiyi müşteri memnuniyeti için kullanan Ermo Rent A Car sahip olduğu araçlar ile uzun dönem araç kiralama, kısa dönem araç kiralama, filo kiralama, şoförlü araç kiralama ve havaalanı transferi hizmetleri vermektedir.

Günlük Araç Kiralama Nedir Nasıl Yapılır?
Günlük araç kiralama daha çok bireysel olarak araç kiralama hizmetini kullanmak isteyenler tarafından daha sık tercih edilen bir araç kiralama yöntemidir. Günlük araç kiralama adından da anlaşılacağı gibi minimum 48 saat yani 2 gün ya da maximum 30 günü kapsayacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Hafta sonu ziyaretleri, kısa süreli tatiller ya da iş ziyaretleri için günlük araç kiralama en uygun araç kiralama hizmeti seçeneğidir.
Günlük araç kiralamaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken ihtiyacınız olan aracın modelini ve kullanım süresini belirlemek olmalı. Aile aracı olarak kullanacaksanız daha büyük araçları tercih etmeniz gerekebilir aynı şekilde daha az kişi yolculuğa çıkacak ise daha küçük araba tercih edilebilir. Günlük araç kiralama fiyatı aracın modeline, markasına hatta aracın sıfır olması ya da benzinli veya dizel olması, otomatik ve düz vites olması gibi detaylara göre fiyat değişikliği gösterecektir. Bu yüzden kiralamaya karar verilirken ilk aşamada aracın özelliklere karar vermek oldukça önemli. Daha sonrasında ise kiralama şirketi için araştırma yapmanız gerekiyor. Konusunda uzman ve tecrübeli, güvenilir şirketler ile çalışmak oldukça önemli. Seçeceğiniz doğru kiralama şirketi gerek ihtiyacınız olan aracın seçiminde gerekse almak istediğiniz ek hizmetler ile ilgili size doğru yönlendirmeler yaparak kiralama sürecini herhangi bir problem yaşamadan keyifli bir şekilde yaşamanızı sağlayabilir.

 

Günlük araç kiralama ile daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 

Günlük araç kiralama yapacağınız doğru kiralama şirketini bulduktan sonra ofislerine gidip yüz yüze veya internet sitesi üzerinden online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden rezervasyon yaptıracaksanız, rezervasyon bölümünde bulunan; gidilecek lokasyon, teslim alma ve teslim etme tarihleri, aracın nereden alınacağı ve nereye bırakılacağı gibi detayları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya dikkat etmelisiniz. Daha sonra ise bu bilgiler doğrultusunda müşteri hizmetleri tarafınıza en kısa sürede ulaşarak size yardımcı olacaktır.

 

Uzun dönem araç kiralama ile %50 ye varan indirimler için sosyal medya hesabımızı takip edip, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.