Gündem

Bir Mimarın Analog Fotoğrafçılık Blogu

Bir Mimarın Analog Fotoğrafçılık Blogu

1968 İstanbul doğumlu olan ve uzun yıllar mimarlık yapan, 1990 itibariyle de fotoğrafçılığa giriş yapan Anıl Uzun, kendisini yetiştirdiği bu alanda genç kuşaklara da örnek olmayı hedefliyor. Çocukluğundan beri fotoğrafçılık ile haşır neşir olan, bu yüzden de konu hakkında oldukça sağlam bilgi sahibi olan Anıl Bey, bildiği tüm konuları ve tecrübelerini, hazırladığı bu blog ile genç fotoğrafçılara aktarıyor.

Sizin de ücretsiz bir şekilde ziyaret edebileceği ve tüm içeriklere ulaşabileceği bu blogda, birçok farklı fotoğrafçılık yazısı ve özellikle de analog fotoğrafçılık içeriği bulunuyor.

Blog Size Ne Gibi İçerikler Sunuyor?

Özellikle analog fotoğrafçılık konusu işleyen ve bununla beraber okurlarına fotoğraf çekim teknikleri, çekim koşulları ve ipuçları ile ilgili bilgiler de sunan blog, bünyesinde birçok farklı içeriği de barındırıyor. Ayrıca blog üzerinde analog kameralar ile ilgili detaylı metinler de yer alıyor.

Her biri Anıl Bey tarafından hazırlanan bu içerikler, kalite ve okunurluk bakımından da oldukça başarılı gözüküyor. Siz de hemen blogu ziyaret ederek bu içeriklere ulaşabilir, kendinize analog fotoğrafçılık konusunda yeni bilgiler katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir