Araç Kampanyaları

Audi 2019 Yıl Sonu Kampanyası

Audi Servis Bakım Kampanyası 2019 Aralık

Audi’nizin yaşı büyüdükçe, ona olan ilgimiz artıyor.

3 yaş ve üzeri Audi’niz için, ZUBİZU’ya özel mekanik işçilik hizmetlerinde, Castrol yağlarda, araç lastiklerinde ve Audi Orijinal Parçaları’nda özel indirim ayrıcalıkları Audi Yetkili Servisleri’nde sizi bekliyor.

Audi’niz binlerce kilometreyi geride bıraktı ve daha uzun yıllar yollarda olacak. Ona olan saygımızın bir ifadesi olarak, ZUBİZU üyelerine özel 3 yaş ve üzeri tüm Audi’lere yetkili servislerde mekanik işçilik bedelini, Castrol yağlarını ve Audi Orijinal Parçaları’nı özel indirimlerle sunuyoruz.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

2019 Aralık SHELL’DEN AUDI TUTKUNLARINA ÖZEL 5 KAT SMART PUAN

Audi müşterileri Shell’de kazanmaya devam ediyor!

Plakanızı ZUBİZU’ya kaydedin, Shell’den her yakıt alımında sadece size özel 5 kat Smart Puan kazanın.

 Aracınızın plakası ve varsa Shell ClubSmart kart numaranız ile kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan 25 Ekim- 31 Aralık 2019 tarihleri atasında her yakıt alımında 5 kat Smart Puan kazanabilirsiniz.

 Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

 Yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek.

 Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.


Audi Q2’ler, şimdi %0 faizle Audi Yetkili satıcılarında.

Audi Yetkili Satıcılarına gelin, sınırlı sayıdaki Audi Q2’lere %0 faizle sahip olun.

31 Aralık 2019’a kadar devam eden kampanya, Audi Q2 30 TDI 116 hp Design/Sport S tronic model araçlar için geçerlidir. Kampanya, %0 faiz 6 – 18 ay 70.000 TL vdf kredi kullanımında geçerlidir. Audi Kasko ve beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilir.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

Audi Q2 30 TDI 116 hp Design Stronic’in ortalama CO2 emisyonu 112-118 g/km, ortalama yakıt tüketimi 4,7-4,5 l/100 km arasındaki değerlerdedir.

Audi A3 Sportback %0 faizle Audi Yetkili Satıcılarında

Sınırlı sayıdaki Audi A3 Sportback %0 faizle Audi Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor.

%0 faiz, 70.000 TL için 6 ile 18 ay vade arasında sınırlı olup 31 Ağustos 2019’a kadar geçerlidir. Kampanyada vdf’den kredi kullanımı ile Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur.

İki ürünlü faiz oranlarının kullanımında krediye Audi Kasko ve Uzatılmış garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

Audi A3 Sportback’in ortalama CO2 emisyonu 103 – 110 g/km, ortalama yakıt tüketimi 3,9 – 4,8 lt/100 km arası değerlerdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.