Araç Kampanyaları

Aralık 2019 Jeep Kampanyası

Aralık ayı boyunca eski otomobilini Jeep yetkili satıcılarına getiren müşteriler , hayallerindeki Jeep ile yola çıkıyor! 15.000 TL takas desteği ve % 0 faiz avantajıyla sizde Yeni Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz. 

% 0 faiz avantajı Longitude versiyonlar için geçerli olup, Longitude donanım içerisinde 16” Alüminyum Jantlar, Sis Lambaları, Cruise Kontrol, 5″ U-connect Dokunmatik Ekran, Arka Park Sensörü, Trafik İşareti Tanıma gibi güvenlik ve konfor özellikleri bulunmaktadır.

Ayrıca Longitude versiyonlarda opsiyonel olarak sunulan Fonksiyon Paketi içerisinde Elektrikli Otomatik Katlanabilir ve Buz Çözme Özellikli Dış Dikiz Aynaları, Pasif Giriş / Anahtarsız Çalıştırma, 40/20/40 Bagaja Açılan Katlanabilir Arka Koltuk, Kaldırılabilir ve Yüksekliği Ayarlanabilir Bagaj Tabanı, Anahtarlıktan Kontrol Edilebilen Elektrikli Camlar ve Ön Yolcu Koltuğu Altında Saklama Gözü özellikleri bulunmaktadır.

Yeni Jeep Renegade Limited versiyonda ise yeni LED far grubu, Apple CarPlay destekli Uconnect™ 7.0″ Bilgi Eğlence Sistemi, Önden Çarpma Uyarı Sistemi, Şerit Değiştirme İkazı, Park Yardım Sistemi, Akıllı Hız Asistanı ve daha birçok teknolojik özellik bulunmaktadır.

Aralık ayında 50.000 TL kredi için % 0 faiz avantajıyla ödeme planından faydalanmak veya kendinize uygun ödeme planını oluşturmak için Showroom’lara gidip bilgi alabilirsiniz.

% 0 faiz oranı 2019 model 0 km Renegade Longitude modelleri için geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve hususi kullandırımlı kredilerde tablodaki sırasıyla, maksimum 262,50 TL- 393,75TL – 525TL olan kredi tahsis ücreti dahildir.

Jeep Compass Aralık 2019 Kampanya

Eski otomobilini Jeep yetkili satıcılarına getiren müşteriler, hayallerindeki Jeep ile yola çıkıyor! Aralık ayı boyunca 20.000 TL takas desteğiyle sizde Jeep Compass sahibi olabilirsiniz.

Compass Limited donanım içerisinde Apple CarPlay Destekli 7″ UConnect Multimedya Sistemi, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli Bagaj Kapağı ve 18″ Alaşımlı Jantlara ek birçok teknoloji ve konfor donanımı bulunmaktadır.

Aralık ayında 100.000 TL kredi için % 1,49 faiz ve 12 ay vade ile ödeme planından faydalanmak veya kendinize uygun ödeme planını oluşturmak için Showroom’lara gidip bilgi alabilirsiniz.

%1,49 faiz oranı 2018 model 0 km Compass modelleri için geçerlidir. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve hususi kullandırımlı kredilerde tablodaki sırasıyla, maksimum 393,75 TL- 525-656,25 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Jeep ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. 

Jeep Grand Cherokee Aralık 2019 Kampanya

Sınırlı sayıda Jeep Grand Cherokee 710.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Aralık Ayında Showroom’larda!

710.000 TL tavsiye edilen satış fiyatı 2018 model Grand Cherokee Limited ve Night Eagle 3.0 250 HP 4X4 Dizel Otomatik S2 versiyonların peşin ödemesinde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir