Kasko Sigortası

Araç / Otomobil Kasko Sigortası Fiyatları 2020

Aracınızın kasko fiyatı bulunduğunuz il, aracınızın modeli ve kaza geçmişinize göre farklılık gösterebilir. Doğru yöntem birden fazla kasko sigortası şirketinden fiyat almanız olacaktır. Kasko, Aracınızda meydana gelebilecek maddi zararları güvence altına alır. Limit ve teminatlara bağlı olarak hasar durumda çok az ücret öder veya hiç ödemezsiniz. Oluşabilecek maddi kazalarda büyük masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Aracın bir veya daha fazla araç ile çarpma ve çarpılması, Aracın çalınması, üçüncü kişiler tarafından zarar verilmesi ve Aracın yanması genel kasko teminatıdır.

Kasko, otomobil sigortalarından bir tanesidir ve amacı, sigorta ettirene ait aracın uğrayacağı zararların karşılanmasını sağlamaktır. Herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlamak için yapılır.
Kasko karşı araçtaki hasarı değil, sigortalıya ait araçtaki hasarı teminat altına alır. Araç kasko sigortasının amacı, sigorta ettirene ait motorlu aracın uğrayacağı zararları tazmin etmektir.

Bu nedenler trafik sigortası karşı tarafı ve üçüncü kişileri korurken, kasko sigortası aracınızı ve bütçenizi güvence altına alır. Kaza ve hasar durumlarında kasko sayesinde büyük maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri