Gündem

Ahmet Uğur Pakcan Kimdir? Babası Kim?

Ahmet Uğur Pakcan Kimdir? Babası Kim?

Ahmet Uğur Pakcan yurtdışında tanınmış bir iş adamıdır. Bu sayede Romanya’daki ünü ile restoran açtıktan sonra işine devam etmiştir.

Ahmet Uğur Pakcan nereli?

Ahmet Uğur Pakcan İstanbulludur.  Farklı altyapılara sahip restoranını restore ettikten sonra Türkiye’deki işini devam ettirmekte ve aynı zamanda Romanya’daki işine devam etmektedir.

Avukatlığı bıraktıktan sonra Romanya’ya gitti ve Romanya’da ( yaşadığı şehirde) bir restoran açmıştır. Bu restoranın tanıtımı Türk yemekleridir. Bunun gibi birçok işi vardır.

Ahmet Uğur Pakcan kaç yaşında?

Ahmet Uğur Pakcan 58 yaşındadır. Mersinde doğup büyüyen Ahmet Uğur Pakcan Romanyaya gittiğinde yeni bir iş kurmasıyla beraber oldukça başarılı olmuştur. Bununla birlikte çocukları da onunla birlikte Romanya ya gitmiştir.

Marmara hukuk fakültesi mezunu olduktan sonra Romanya’ya giden avukat Ahmet Uğur Pakcanın restoranı oldukça güzel işlemektedir. Baba mesleğini devam ettirdi ve istanbuldaki işine devam etmişti. istanbul barosu şirketi vardır. Bu sayede insanlar restoranı tanıdıktan sonra gelmeye başlamış ve restoran büyük ilgi görmüştür. 12. Şubesi bulunan ve sürekli işleyen bu restoran Romanya’da 12 tanedir. Bununla ilgili birçok bilgi mevcut.

Ahmet Uğur Pakcan evli mi?

Evet evlidir. Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul barosunda avukatlık yapan ve Romanya da bir iş kurup bütün turistleri uyandırmıştır. Bükreş’te kısa zamanda meşhur olan restoran yabancılar tarafından iyi bir sirikülasyona maruz kalıyor. 12 tane restoranı bulunan ve steakhouse ”dristor kebap” olarak bilinen dönercileri 12 şubesi de hala devam etmektedir

Romanya’nın en büyük restoranlarından birisi olan steakhouse ”dristor kebap ” açıldı.

Ahmet Uğur Pakcan ne iş yapıyor?

Restoran işletiyor. Açılan restoran 12 tane restoran Romanya’nın farklı şehirlerinde şube olarak işlev görmektedir. Bunun için Romanya’nın 12 farklı şehrinde restoranı açan ve mersinin en zengin kişilerinden olan Ahmet Uğur Pakcan şuanda Romanya’dadır.

Ahmet Uğur Pakcan kaç çocuğu var?

Üç tane çocuğu ile hayatlarını Romanya da geçiren Ahmet Uğur Pakcan güzel bir hayatı vardır. Bununla birlikte eşiyle de mutlulardır. Mustafa Pakcan vefat ettikten sonra 1999 yılında Romanyaya giden ve orada baba mesleğini devam ettiren Ahmet Uğur Pakcan oldukça mutludur. Ahmet Uğur Pakcan Marmara üniversitesi hukuk fakültesini bitirdikten sonra İstanbul’da avukat olmuştur. Bununla birlikte avukatlığı bıraktıktan sonra Romanya da bir dönerci açmıştır. Oldukça başarılı olmuş ve daha sonra babasının eşliğinde bir dükkan açmıştı.

Bu sayede restoranın kalitesi yabancılar tarafından dikkat çekmeye başlamıştır.

Ahmet Uğur Pakcan ne mezunu?

Marmara üniversitesi avukatlık mezunudur. Mersinde yaşadıktan sonra Romanya ya giden ve Romanya da çok güzel bir iş kuran Ahmet Uğur Pakcan’ın grill adından bir restoranı olmuştur. Grill kısacası bir dönerci dükkanı olup steakhouse diye anılır.

Romanya’nın Restoranlarına Göre restoranın dış cephesi oldukça güzeldir. Dış cephesi içerisini görmektedir. İçeriden yemek kokuları gelmektedir. Yemek olarak pizza mevcuttur. Pizzalar steak house olarak gösterilir. Birçok haber yayınlanmakla birlikte artık haberler oldukça fazlalaştı Bunun için haberleri dikkatli okumak gerekir.

Ahmet Uğur Pakcan nerede yaşıyor?

Ahmet Uğur Pakcan Romanya da yaşıyor. İnternette resimleri oldukça mevcuttur.

Ahmet Uğur Pakcan babası kim?

Mustafa Pakcan’dır. İlerleyen zamanlarda yeniden restoran açılabilir. Birçok restoranın açılması oldukça iyi bir şey Bu sayede restoran büyük bir şöhrete kavuşacaktır.

Hayatı boyunca tek bir şeyi hedef almıştır. Bunlardan bir tanesi Romanya da türk kültürünü tanıtmak ve Türk kültüründen etkilenen Romanyalıların Türk yemeklerini yemesini sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir