Oto Haber

2021 FIAT Strada’nın İlk Resmi Fotoğrafı Paylaşıldı

Toro’dan izler taşıyan model LED farları ve büyük ızgarasıyla dikkat çekiyor.
FIAT, bir süre önce fotoğrafları internete sızdırılan kompakt pick-up modeli Strada’nın ilk resmi görüntülerini paylaştı. Tahmin edildiği gibi ağabeyi Toro’ya benzer bir dizayn felsefesiyle ele alınan Strada, özellikle ön bölümde daha çok Argo’ya benzerlik gösteriyor. FCA’ya göre Strada, segmentinde devrim yaratacak teknolojiler ve görünümle gelecek.

Fotoğrafı paylaşılan modelin gündüz sürüş farları LED elemanlar içeriyor ancak asıl aydınlatma grubunun da ışık saçan diyotlardan (LED) oluşması bekleniyor. Ön ızgarada ise Toro, Argo ve Cronos gibi modellerin arka kısmında görünen yeni FIAT logosuna yer verilmiş. Genişletilen çamurlukların plastik dodiklerinin altında 17″ çapında, ince yanaklı lastiklerle donatılmış jantlar dikkat çekiyor.

Yan tarafta ise Argo ve Mobi’ye benzer kapı kolları ve yan aynalar kullanılmış. Dört kapılı çift kabin ise, Strada’nın yeni nesille farklı bir versiyona da kavuşacağını doğruluyor. Filo satışları odaklı tasarlanan aracın kabini ve yatak bölümünde de geliştirmeler bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir