Araç Kampanyaları

2019 Kasım Ayı Araç Kampanyaları

Araba alacaklara kasım ayında da avantajlı fiyat avantajları devam ediyor. Sahibinden satılık arabalar ve sıfır faiz imkanı sizleri bekliyor.

Otomobil alacaklara müjde! Kasım ayında otomobil alacaklara güzel kampanyalar var.  Taşıt kredilerinin de inmesinden sonra satışlarda yoğunluk yaşanmaya devam ediyor. Renault, Dacia, Citroen, Hyundai, Toyota, Skoda, Audi, Opel, Honda, Ford, Nissan, Peugeot ve Volkswagen verdikleri kredilerde sıfır faiz imkanı tanıyor. Sıfır otomobil alırken,Özellikle o markayı ilk kez kullanacaksanız mutlaka temel özellikleri hakkında bilgi almanız gerekiyor.

İşte 2019 Kasım ayı sıfır otomobil kampanyaları…

Kamu bankaları anlaşmalı otomobil firmaları ile faizleri düşürmüştü. Vatandaşların araba almasını kolaylaştıran bu uygulama ile otomobil satışları arttı. Renault, Dacia, Citroen, Hyundai, Toyota, Skoda, Audi, Opel, Honda, Ford, Nissan, Peugeot ve Volkswagen verdikleri kredilerde sıfır faiz imkanı tanıyor. Bu arada hurda indiriminden yararlanmak isteyenler için de otomobil satış bayileri edindikleri hurda otomobiller sayesinde 15 bin liraya kadar indirim sağlayabiliyor. İşte sahibinden satılık arabalar ve sıfır faiz imkanı ve 2019 Kasım ayı sıfır otomobil kampanyaları

İŞTE YÜZDE 0 FAİZ KAMPANYALARI

Peugeot

40 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

Ford

Tüm modellerde 77 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

Citroen

30 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

Nissan

Qahsqai modellerinde 7 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

Renault

Hafif ticari araçlara özel 50 bin liraya 12 ay yüzde 0 faiz

Honda

HR-V 50 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

CR-V 100 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

Toyota

Toyota Hilux yüzde 0 faiz

12 ay taksit

Kredi tutarı 50 bin lira

Audi Q2

70 bin liraya kadar 18 ay vade 0 faiz

Opel

Tüm modellerde 100 bin liraya kadar 15 ay vade yüzde 0 faiz

Hyundai

Elantra modelinde 30 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

Dacia

Tüm modellerde yüzde 0 faiz

Skoda

70 bin liraya kadar 12 ay vade yüzde 0 faiz

SIFIR OTOMOBİL ALIRKEN NELERE DİKKAT EDEBİLİRİZ?

Özellikle o markayı ilk kez kullanacaksanız mutlaka temel özellikleri hakkında bilgi almanız gerekiyor. Bunlar farın, sileceklerin, sinyalin, selektörün, dörtlü ikaz ışıklarının ve viteslerin kullanımı vs. gibi mutlaka bilinmesi gereken özelliklerdir. Bazı firmalarda satış adetleri fazla olduğu için bu iş aceleye getirilip, müşteri yeterince bilgi sahibi edilmeden araç teslim edilmektedir. Siz araç sahibi olarak çok aciliyetiniz olmadığı sürece kesinlikle aracı en kısa sürede teslim alma yoluna gitmek için ısrarda bulunmayın. Bırakın size teslimat zamanı için randevunuzu versinler. Randevunuzda gelin ve aracınızın özelliklerini mutlaka çok iyi bir şekilde dinleyin gerekiyorsa video çekimi yapın.

Aracınızın özelliklerini öğrendikten sonra aracınızın tarafınızdan kontrol edilme kısmına gelin. Öncelikle yedek lastik, kriko, paspas, bijon anahtarı (varsa şifreli bijon), çeki demiri,kriko, trafik-ilkyardım seti, araç faturası,garanti belgesi ve kullanım klavuzunun eksiksiz olduğunu görün. Aracınızı ıslak, kirli ve karanlıkta teslim almaktan kaçının. Aydınlık bir ortamda biraz vakit ayırarak mutlaka gözünüzle ezik ya da çizik varmı diye kontrol edin. Genellikle böyle durumlar satış öncesinde müşteriye söylenir ama yine de gözden kaçma ihtimali olabileceğini unutmayın. Özellikle ön tampon alt kısımları ve kapıların açıldığında yandaki bir yere değebilecek kısımlarını kontrol edin. Camlarınızı ve varsa sunroofu açıp kapatıp çalışırken ses çıkarıp çıkarmadığını kontrol edin. Motor sıvılarını tam olup olmadığını ve lastik basınçlarınızın doğru ayarlandığını mutlaka sorun.Aracınızın bakım aralıklarını ve garanti süresini mutlaka öğrenin. Acil durumda aramanız geren yol yardımı telefonunu mutlaka alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir